Language
seit 1869 in Bewegung

Kierowca przyczepy/ prawo jazdy CE

Będą Państwo jeździć nowoczesną przyczepą- dostarczając meble do handlu branżowego (meble kuchenne, meble do pomieszczeń mieszkalnych)

- brak wyjazdów weekendowych

- lukratywne zarobki

- umowa na czas nieokreślony

Mogą Państwo zgłosić się również jako zespół kierowców, osobą bez doświadczenia również dajemy szansę.

Gebr. Kühn Spedition GmbH

z. Hd.: Frank Kühn

Lindigtstraße 5

01683 Nossen

frank.kuehn@gebr-kuehn.com

www.gebr-kuehn.com

Pracownik handlowy w obszarze dyspozycji

Zadania:

-śledzenie zamówień

- wsparcie dyspozycji dalekobieżnych jako pośrednik pomiędzy dyspozycją a kierowcami,

- monitorowanie przebiegu tras, kontrola transportów,

- komunikacja z klientami i innymi partnerami sieciowymi,

- opieka nad portalami dla klientów/ systemów transportowych

- tworzenie, opracowywanie i sprawdzanie potrzebnych papierów i dokumentów

Wymagania:

-wykształcenie zawodowe w dziedzinie handlu lub kilkuletnie doświadczenie na tego typu stanowisku,

- rzetelne i samodzielne wykonywanie powierzonych obowiązków,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

-dobra organizacja pracy,

-obsługa pakietu Office,

- znajomość języka polskiego oraz angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

różnorodną, samodzielna oraz odpowiedzialną praca, dzięki  której można rozwijać swoje umiejętności,

- pracę w doświadczonym i rzetelnym zespole,

- odpowiednie do powierzonych zadań wynagrodzenie,

- stałe miejsce pracy,

- pełne wprowadzenie w politykę firmy oraz powierzone obowiązki,

- możliwość rozwoju i dalszego kształcenia

Cieszymy się na Państwa zgłoszenia!

W razie pytań dotyczących ofert pracy, proszę kontaktować telefonicznie z Panem Frankiem Kühnem pod nr telefonu: +49 35 242 418-11

Jesteśmy firmą logistyczną osadzoną w Nossen. Posiadamy wysoce nowoczesny park samochodowy- z ponad 60 pojazdami ciągnącymi, ponad 50 ciągnikami siodełkowymi i przyczepami BDF. Swoje zlecenia realizujemy szybko i efektywnie dzięki zindywidualizowanym rozwiązaniom logistycznym.

Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie mebli, sprzętów AGD na terenie Niemiec, Austrii, Beneluxu oraz Europy Wschodniej. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne założone w 1869, w którym dużą wagę przykładamy do tradcyji.